info@mrcloud.cz

Aplikace

K hardware vám dodáme i software. Máme pro vás celou řadu aplikací a nástrojů připravených vám pomoci s každodenními činnostmi ve vaší společnosti. Kromě standardně nabízených aplikací je Mr.Cloud připraven poskytnout vám bezpečné a výkonné prostředí i pro jiné aplikace, které dnes používáte. S migrací do cloudu vás pomohou naši IT specialisté. Nakonec budete překvapeni, jak je to snadné a pohodlné.

Není třeba se obávat ani migrací rozsáhlých systémů s návazností na výrobu a distribuci či systémů, které jsou spojeny s hlasem či videem.

 

ERP - Cybersoft I6

Společnost Cybersoft je vývojářem informačního systému pro obchodní firmy, který je ale zároveň vhodný i pro organizace širokého spektra zaměření.

Vysoká úroveň zejména obchodních modulů a on-line internetového obchodu typu B2B i B2C předurčuje jeho využití především pro organizace distribučního nebo velkoobchodního charakteru.

 

ERP - Pohoda

Ekonomický systém POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Beze zbytku splňuje nároky na ekonomické systémy pro moderní vedení účetních agend a přehledné řízení firmy.

Základní rozdělení níže uvedeného rozcestníku licencí se rozlišuje podle způsobu účtování - účetnictví ( podvojné účetnictví), nebo daňová evidence ( jednoduché účetnictví). Další základní rozlišení je zda chcete používat sklady a mzdy. Licenci zde naleznou i firmy, které chtějí například jenom prodávat, fakturovat a řídit  sklady.

 

Kerio software

Společnost Kerio Technologies je vývojářem aplikací a služeb pro malé a středně velké firmy. Cílem je zajistit bezproblémovou komunikaci, možnost spolupracovat a být stále ve spojení. A to jen díky vývoji flexibilních, dostupných a snadno použitelných technologií.

Například KerioConnect je špičkový emailový klient, který navíc zahrnuje i kalendáře, kontakty, úkoly a Instant Messanging ve v kanceláři i na cestách.

KerioControl se postará o zabezpečení a komplexní ochranu vaší firemní sítě. Díky integrovanému firewallu a mnoha možnostem nastavení, zajistí nejvyšší možnou úroveň zabezpečení.

KerioOperator je propracovaný telefonní systém VoIP, který lze spravovat prostřednictvím intuitivního webového rozhraní. Nabízí špičkové funkce a kompletní podporu mobilních zařízení.

 

Mailový server - Microsoft Exchange (Outlook)

Našim klientům jsme schopni poskytnout řešení Microsoft Exchange formou služby za měsíční poplatek bez nutnosti investic do hardwaru a drahých softwarových licencí. Jako emailový klient nabízíme Microsoft Outlook, který je moderním nástrojem pro firemní komunikaci. Velkou výhodou je dostupnost. Tím to ale nekončí, samotný Exchange umožňuje přístup z osobních počítačů i mobilních zařízení a zajistí zvýšení produktivity práce. Problém není ani možnost sdílení složek, kontaktů, kalendářů a stálý přehled o činnostech v celé firmě. Služba Exchange nabízí vysokou bezpečnost, dostupnost a to s minimálními požadavky na správu ze strany zákazníka.

 

SQL server

Potřebujete rozjet databázi? Žádný problém! V našem virtuálním serveru můžete provozovat i relační databázový SQL server, včetně analytického systému pro internetové obchody, byznys a řešení datových skladů. Vzhledem k náročnosti a velikosti vaší databáze jsme schopni nabídnout adekvátní výkon pro její hladký provoz. Pokud toto bude vaše první databáze, můžete ji realizovat například se softwarem Microsoft SQL server.