info@mrcloud.cz

Cloudový server pro každého

Ať už jste jednotlivec, firma nebo státní instituce, pronájem cloudu je řešení, jak se oprostit od nutnosti investic do vlastního hardware, jeho údržby a upgrade a jak si pronajmout službu, která bude vyhovovat všem vašim požadavkům. Naše řešení je zárukou dodržování vysokých standardů, díky tomu také patříme mezi nejlepší poskytovatele na trhu. S tímto řešením dosáhnete reálné úspory přes 50 % a to jen díky tomu, že nemusíte pořizovat vlastní server, spravovat ho, napájet ho ani pořizovat záložní řešení. Nemějte obavy a přejděte do cloudu.

Mr.Cloud se vám přizpůsobí

Ani jedna z našich nabídek není to, co přesně hledáte? Nevadí, kontaktujte nás a my vám připravíme pronájem cloudu, který s přehledem splní všechny vaše požadavky. Jak s kapacitou, tak i s výkonem. Díky uložení diskových polí v našem vlastním datacentru můžeme zajistit maximální zabezpečení vašich dat. Ta jsou bez přestávky střežena kamerovým systémem. Nikdo kromě nás tak k serverům nemá přístup. Nemůže se tedy stát, že by došlo k úniku dat nebo se k datům dostal někdo neoprávněný.

Vlastní vs. virtuální server

Mít vlastní server ve firmě už není ekonomické. Náklady na provoz jsou často velmi vysoké a navíc pro něj musíte mít extra klimatizovanou a bezprašnou místnost, kde bude železná skříň plná hardwaru stát. A proto se vyplatí přejít na virtualizovaný server.

Virtuální server jednoduše znamená to, že nikde ve firmě není konkrétní plechová krabice plná určitého hardware, která by patřila jen vám. Virtuální servery provozujeme v počtu několika relací na neustále aktualizovaném a upgradovaném fyzickém serveru, jehož výkon si virtuální servery dělí podle toho, jaké má klient požadavky.

Díky virtualizaci můžete ušetřit náklady za zbytečně předimenzovaný výkon pronajatého serveru nebo naopak předcházet momentům, kdy je váš server pod výjimečným náporem požadavků přetížený (třeba pokud na něm provozujete webové stránky a najednou na ně přijde velké množství návštěvníků).