info@mrcloud.cz

Projekt CIRKULA

Systém Cirkula znamená komplexní řešení problematiky pokročilé renovace techniky. Řešení bude využívat moderních zcela unikátních technologií, které povedou k snížení nákladů oprav a recyklování vyřazené, nepoužívané, poškozené nebo i nefunkční elektroniky a budou dosahovat podstatně lepších parametrů než technologie a postupy aktuálně v praxi využívané. Bariérou oprav elektronických výrobků je zejména aktuální vysoká cena renovace, kdy oprava výrobku často stojí stejně, jako výrobek nový. Tuto situaci právě projekt CIRKULA změní.

Více informací o projektu CIRKULA naleznete na webu www.cirkula.cz.

Projekt CIRKULA – Vývoj ekonomicky rentabilního a technologicky pokročilého způsobu renovace a výroby techniky z vyřazených výrobků je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je vyvinout komplexní řešení (v podobě poloprovozu skládajícího se z unikátních standardizovaných postupů, technologií a nástrojů) v oblasti renovace a recyklace elektrických a elektronických zařízení, jako jsou notebooky, servery, PC, mobilní telefony, elektrické výrobky pro dům a zahradu apod.