info@mrcloud.cz

Naše výrobní linka Dobřejovice

Společnost Mr. Cloud disponuje moderní výrobní, servisní a logistickou linkou v souladu s inciativou Průmysl 4.0. Tato linka je umístěna v obci Dobřejovice, kde se také koncentrují i ostatní aktivity společnosti.

Tato výrobní, servisní a logistická linka s prvky Průmyslu 4.0 výrazně zvyšuje efektivitu práce, umožňuje efektivně vyrábět složitější zařízení, šetří náklady díky on-line napojení na sklady dodavatelů, lépe a rychleji vyhodnocuje měnící se trendy na trhu, a díky tomu zvyšuje společnosti konkurenceschopnost její produkce proti stále agresivnější a náročnější konkurenci.

Stavba počítačů a serverů

Nabídka designových počítačů na míru

Dlouhodobě se zabýváme dodávkami zejména herních počítačů, u kterých v posledním období s rostoucí kupní silou zákazníků pozorujeme trend růstu zájmu o designové počítače na míru (tzv. tuning PC), kdy tyto stroje upoutají vedle výkonu zejména svým vzhledem. Zároveň nabízíme speciální řešení, kde je základním požadavkem design. O tento trh se momentálně soustředěně nezajímá žádná ze společností na českém trhu a například v sousedním Německu jsou tato řešení nejméně 3x dražší, než je zvládneme nabídnout my.

Nabídka přenosných (původně stolních) PC sestav pro specifické zákazníky

Vedle drahých průmyslových počítačů se stále více rozvíjí specializované tržní niky, kde vzniká zájem o dodávky PC sestav, které jsou jako celek přenosné. Typickým takovým výrobkem je přenosná režie, kdy klasický stolní počítač a monitor se upevní do jednoho na míru vyrobeného kufru a toto řešení lze pro malý štáb snadno převážet na místa, kde chce, aby probíhaly přímé přenosy. Tato řešení nemohou nahradit notebooky ani průmyslové počítače z důvodu nedostatku výstupů a nemožnosti vložení speciálních karet. Řešení nahrazuje přenosový vůz tak, známý například z televizního prostředí.

Zakázková výroba PC

- Návrh počítače přesně pro Vašeho zákazníka, pečlivé vzájemné sladění komponent
- Důraz na kvalitní chlazení a tichý chod
- Pouze kvalitní komponenty, servis zajištěn přes síť autorizovaných servisních středisek
- Pečlivé sestavení a testování každého výrobku

Instalace potřebného software vzhledem k zakázkové výrobě zaměřené na kvalitu nabízíme našim zákazníkům tyto služby:

- Dodávka on-line konfigurátoru na vaše stránky
- Návrh počítače pomocí 3D modelu - využití virtuální reality
- Poradenství přes on-line komunikátor
- Doprava do 24 hodin
- Pozáruční servis opravdovou výhodou zakázkové výroby je to, že váš zákazník neplatí za díly, které nepotřebuje.

Nabídka serverů

Vedle designových a speciálních počítačů také dokážeme zajistit servery na klíč přesně podle vašich požadavků. Nabízíme expertní poradenství i široký servis.